Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Sondaż na eurowybory 2019. PiS z dużą przewagą nad KE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 08:38 Powrót do artykułu
A Gjetmaan odpowiedział: potrafię coś tam coś ... I znam dwa języki - dukam - w lewym i prawym bucie ma dziury. Głosujcie na mnie, mam gumofilce ZSL ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk przypomina sobie i lubelskim przed wyborami, a gdzie była przez 4 lata????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuje dla ludzi pod wpływem alkoholu, to wstyd dla Polski !!! Wstyd!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to krukowa wie że trzeba być tam trzeźwym i że mówi się tam po angielsku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GJEEETMAAN przypomina sobie i lubelskim przed wyborami, a gdzie był przez 4 lata brałeś euro ???? nie lubią go nawet w ZSl, jest, wredny, złośliwy, koniunkturalny, bezideowy, nie lubią go nawet w ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierworodny lubelski motloch będzie głosować na patologię PiS tak samo jak motłoch w małopolskie świętokrzyskie podkarpackie trza mięc nie ruwno pod sufitem żeby głosować na PiS normalni ludzie mieszkają w Warszawie i zachód Polski tam PiS przegrała z kretesem tylko tu ten popaprany wschód tak zwana sciana wschodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Gjetmaan odpowiedział: potrafię coś tam coś ... I znam dwa języki - dukam - w lewym i prawym bucie ma dziury. Głosujcie na mnie, mam gumofilce ZSL ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) JA JA JA OFFFFFFFFFF Platformen offf ZSL off
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL-owska kiszonka pisze w obronie Tęczowego Krzysztofa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Rabiej były współpracownik Kaczyńskiego i porozumienia Centrum!!!! PiS od dawna tworzy koalicje tęczowa !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mamy w PE europosłów z PO . I co robią ? Tańczą jak im Niemcy z Francuzami grają . Czy tak dba się o dobro własnego kraju i jego obywateli ? Jak można głosować na Koalicję Europejską i oczekiwać od nich dobrych plonów dla Polski . Oni idą do koryta , bo w Polsce stoją na bocznym torze i rdzewieją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KE??   TO JEST NAJLEPSZY KABARET 2019 !!!  GIETMANY, PALIKOTY, BIEDRONIE, LUBNAUERY I CIMOSZEWICZE ŚPIEWAJĄ RAZEM HYMN PSL ROTĘ... "NIE BĘDZIE JUNKERS PLUL NAM W TWARZ NI DZIECI NAM GERMANIŁ, TAK NAM DOPOMÓŻ...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty na stół! Rabiej bliski współpracownik PC!!! PiS od dawna był kolorowy :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha, coś tam, coś tam, ha, ha, ha... :))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) JA JA JA OFFFFFFFFFF Platformen offf ZSL off Już mamy w PE europosłów z PO . I co robią ? Tańczą jak im Niemcy z Francuzami grają . Czy tak dba się o dobro własnego kraju i jego obywateli ? Jak można głosować na Koalicję Europejską i oczekiwać od nich dobrych plonów dla Polski . Oni idą do koryta , bo w Polsce stoją na bocznym torze i rdzewieją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Koalicja Europejska to jest Targowica". -mówi wprost wieloletni czlonek PSL  lider Bayer Full .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo średniowiecze i propagowanie monarchii absolutnej małego czlowieczka - PiS, albo normalność harmonia i współpraca - KE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KE?? TO JEST NAJLEPSZY KABARET 2019 !!! GIETMANY, PALIKOTY, BIEDRONIE, LUBNAUERY I CIMOSZEWICZE ŚPIEWAJĄ RAZEM HYMN PSL ROTĘ... "NIE BĘDZIE JUNKERS PLUL NAM W TWARZ NI DZIECI NAM GERMANIŁ, TAK NAM DOPOMÓŻ...." ZSL PO leży i pracuje tylko nad głebokością grobu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KE??   TO JEST NAJLEPSZY KABARET 2019 !!!  GIETMANY, PALIKOTY, BIEDRONIE, LUBNAUERY I CIMOSZEWICZE ŚPIEWAJĄ RAZEM HYMN PSL ROTĘ... "NIE BĘDZIE JUNKERS PLUL NAM W TWARZ NI DZIECI NAM GERMANIŁ, TAK NAM DOPOMÓŻ...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Koalicja Europejska to jest Targowica". -mówi wprost wieloletni czlonek PSL  lider Bayer Full .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...